Welkom op de website van de Protestante Gemeente Lonneker. Adres: Dorpsstraat 44 7524 CJ Lonneker scriba@kapeluitliefdelonneker.nl E-mail Scriba: Jorike Kits E-mail: jorike@jorwi.nl
Kapel Uit Liefde
Adressen en contacten Kapel uit Liefde Dorpsstraat 44 7524 CL Lonneker Scriba F.J. Kits (Jorike) scriba@kapeluitliefdelonneker.nl Website’s Protestantse Kerk www.protestantsekerk.nl Classis Enschede www.classis-enschede.nl Wijkkrant Noord Enschede www.wijkkrantenenschedenoord.nl Website Lonneker www.lonneker.nl Dorp Lonneker Wikipedia https://nl.wikipedia.org/wiki/lonneker Zomiac Lonneker www.zomiaclonneker.nl Chris. Vakantieparken www.bungalowparkoverzicht.nl

Contactgegevens kerkenraad

Ouderling kerkrentmeesters: kerkrentmeesters@kapeluitliefdelonneker.nl Dhr. M.W. Florijn (Marien) (vz KR) 053 430 60 19 voorzitter Dhr. G. Koning Dhr. B. Heeringa Ouderlingen: Mevr. H.F. Heron (Hendriek) Mevr. A. Kremer -Langemaat (Adrie) Mevr. H. Faber (Henny) a.faber.1@kpnmail.nl Mevr. F.J. Kits (Jorike) (scriba) 06 24 99 95 93 scriba@kapeluitliefdelonneker.nl Diakenen: diaconie@kapeluitliefdelonneker.nl Mevr. L. Hiddink (Linie) (vz) Mevr. H. Bergveld (Henriette) Dhr. K. van den Berg (Klaas) Adviseur en pastorale zorg: Ds. Gertjan Lambers Heerspink predikant@kapeluitliefdelonneker.nl Informatie over onze gemeente, stuur een E-mail naar info Kosters: Dhr. J. Hammer (Jos) 053 430 25 56 j.hammer@ziggo.nl Fam. Boxem (Bert & Janneke) 06 16 27 01 97 bertboxem9@gmail.com Dhr. P. Langeveld (Piet) 053 8795152 Organisten: Dhr. L. Doosje (Lucas) Dhr. F. Jansen (Freek) Dhr. R. Huberts (Rob) Dhr. H.J. Hakkers Liturgiecommissie: Mevr. H.F. Heron (Hendrieke) Kindernevendienst: Vacant Bezoekerscommissie: Mevr. H. Faber (Henny) (co) a.faber.1@kpnmail.nl Bijbeltuin: Dhr. G. Koning bijbeltuin@kapeluitliefdelonneker.nl Rijdienst: Mevr. H. Faber (Henny) Vrouwencontactgroep: Mevr. H. Faber (Henny) Beheerscommissie: Dhr. G. Koning gakoning49@gmail.com Bazarcommissie: Dhr. H. Kleinlugtenbeld (Han) De Ruit: Dhr. J. Kok (Jack) ZomiacLonneker: Dhr. H. Roordink 053 433 45 49 hansroordink@yahoo.com Huren van de Kapel en/of het gebouw de Heerdstéé: Dhr. J. Hammer (Jos) 053 430 25 56 j.hammer@ziggo.nl Burgerlijk huwelijk m.b.t. gebruik van Kapel: Gemeente Enschede afd. burgerlijke zaken 053 481 81 81 Beheer website Kapel: webmaster@kapeluitliefdelonneker.nl Dhr. Perry van der Arend pvdarend@ziggo.nl